Колекція кращих дверей Івано-Франківська - тільки для вас!

В нашому офісі представлений найширший асортимент міжкімнатних і вхідних дверей, а також величезний вибір дверної фурнітури. Ми ретельно контролюємо якість всіх товарів, що реалізуються, тому з упевненістю стверджуємо, що в нашому асортименті представлені кращі вхідні та міжкімнатні двері в Івано-Франківську від відомих зарубіжних та українських виробників.


     Міжкімнатні двері – це не лише засіб розділення простору в будинку, це також яскрава деталь інтер’єру, здатна красномовно розповісти про індивідуальні смаки господарів або підкреслити їх традиційність. Вибір якісних міжкімнатних дверей – справа непроста і відповідальна. Але результат витрачених зусиль себе виправдовує.

     Двері на фабриці «Terminus» виготовляються за вищими стандартами якості з дотриманням сучасних технологій. Це є гарантією того, що наша продукція прослужить довго і стане вишуканою прикрасою Вашого будинку або офісу.

     Двері фабрики «Terminus» сертифіковані та відповідають українським стандартам якості.

     Двері від «Термінус» - це не тільки спосіб відчути затишок, комфорт і захист свого домашнього вогнища. Це і відмінні функціональні характеристики: найвища якість деревини, відмінна звукоізоляція, гнучкість до різних кліматичних умов, стійкість до легких пошкоджень. Крім того, двері «Термінус» - це абсолютна естетична насолода для людського ока.


 Повний каталог ви можете переглянути в нашому офісі.

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ TERMINUS - ХАЙТЕК


МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ TERMINUS - CLASSIC

    

   

   

ФАБРИКА ДВЕРЕЙ - НОВИЙ СТИЛЬ