МІЖКІМНАТНІ ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Міжкімнатні двері є тією частиною інтер'єру, яка повинна бути не тільки естетично привабливою, але й бездоганно функціональною. Міжкімнатні двері відіграють важливу роль в будинку, тому до їх вибору варто підходити ретельно і відповідально. Велике поширення останнім часом отримали металопластикові міжкімнатні двері, що володіють рядом чудових якостей.


 

НОВИНА ВІД ВИРОБНИКА!
  Запущено серійне виробництво декоративних сендвіч панелей для металопластикового профілю з товщиною склопакета
32мм, 42мм, 44 мм

 

які забезпечать видатні енергозберігаючі властивості вашим вхідним металопластиковим дверям

Ваш металопластик + декоративна панель (сендвіч) 24, 32, 42 і 44мм =
ексклюзивні енергозберігаючі металопластикові двері

 

АКЦІЯ. СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ ТОВЩИНОЮ 32мм ЗА ЦІНОЮ 24мм

ТАКІ ДВЕРІ - володіють дизайнерським зовнішнім виглядом, поліпшеною теплоізоляцією, укороченими термінами виробництва і розкажуть більше про переваги свого виробника.          

А ТАКОЖ ПОСПІШАЙТЕ на розпродаж

 


Міжкімнатні пластикові двері - вологостійкі двері в зборі!

МІЖКІМНАТНІ ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ з вітражами!
ДЕКОРАТИВНІ СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ!

НАЙКРАЩІ ЦІНИ-НА КРАЩІ ДВЕРІ У НАС!


Міжкімнатні двері ПВХ, що виготовляються за новою технологією та вирізняються: відмінною вологостійкістю, конструктивною міцністю, щільністю прилягання дверного полотна, низькою вагою 10-12 кг.
Міжкімнатні двері ПВХ - прості у догляді за ними, а також ідеально підходять як двері для санвузлівдвері для ванної кімнати, двері для кухні, двері для аптек, лікарень, санаторіїв, двері адміністративних будівель.
Основним напрямом діяльності ТОВ „Медіа-Пласт Україна” є виробництво сендвіч панелей ПВХ (заповнень для металопластикових дверей) та міжкімнатних дверей ПВХ.
Ідея виробництва сендвіч панелей для металопластикових дверей виникла в Європі досить давно, завдяки перевагам, що надають сендвіч панелі металопластиковим дверям, це і ексклюзивний зовнішній вигляд та підвищені експлуатаційні властивості металопластикових дверей, особливо вхідної групи, ще й стислі терміни виготовлення таких сендвіч панелей, це і простота у монтажі та догляді за ними, що теж важливо у сучасному будівництві не тільки в Європі, але і в Україні.
Саме зацікавленість українських заробітчан, що на свої очі побачили і вже переконалися у безальтернативності сендвіч панелей для вхідних металопластикових дверей, завдяки довговічності, стійкості до атмосферних впливів, особливому дизайну та простоті догляду за ними і сприяла попиту та організації виробництва сендвіч панелей в Україні.
Власна технологія, висококваліфіковані фахівці, якісні матеріали і комплектуючі з Європи, та високотехнологічне обладнання, все це дало змогу за короткі терміни не тільки налагодити технологію виробництва сендвіч панелей, виготовити якісний, високотехнологічний продукт, але й зарекомендувати себе на ринку, як надійний партнер, що дуже важливо при дотриманні термінів виконання будівельних робіт для кінцевого споживача.
В міжкімнатних дверях ПВХ- виробник ТОВ «Медіа-Пласт Україна» використано подвійну четверть для кращого прилягання дверного полотна до коробки, що забезпечує щільність, відсутність видимих щілин, максимальне збереження тепла, та не псує вигляду міжкімнатних дверей. Шарикові завіси відомої італійської фірми OTLAW забезпечують нашим дверям не тільки тривалу безпроблемну експлуатацію, а й дають можливість регуляції положення полотна під час монтажу або при використанні міжкімнатних дверей.
Міжкімнатні двері ПВХ виконані за власною оригінальною технологією.
Особливістю міжкімнатних дверей ПВХ є те, що при виробництві моделей зі склом, останнє монтуємо з обох боків, створюючи при цьому ефект склопакету. Це не лише додає дверям естетичного вигляду, а й забезпечує відмінну звукову і теплоізоляцію.
деревопластикова коробка ламінована декоративною стійкою до стирання плівкою ПВХ, що не тільки покращує її вигляд, - за кольором повністю співпадає з кольором полотна, - але й додає технологічної міцності як коробці, так і дверному блоку в цілому.
Дверне полотно також складається з ПВХ листів, спресованих методом холодного пресування на дерев’яній заготовці, наповнювач пінополіуретан (легкий теплоізолятор), а його край обробляють крайкою ПВХ, після чого врізують замок, монтують візерункове скло, і нарешті, складають міжкімнатний дверний блок.
Щороку асортиментсендвіч панелей ПВХ і міжкімнатних дверей ПВХ розширюється завдяки нашим дизайнерським розробкам, більшість моделей відповідають різним стилям, що дає змогу гармонійно підібрати сендвіч панелі чи міжкімнатні двері ПВХдо всіх, без винятку приміщень, на будь-який смак.


Переваги пластикових дверей:

 1. Дверний блок постачається укомплектований замком, ручками, регульованими завісами, склом, зібраний та повністю готовий до монтажу.
 2. Пластикові міжкімнатні двері легкі в догляді, просто миються.
 3. Термін експлуатації понад 20 років.
 4. Незмінність кольору міжкімнатних дверей.
 5. Стійкість до перепаду вологості та температури.
 6. Стійкість до впливу більшості миючих засобів.
 7. Міжкімнатні двері ПВХ сертифіковані Держстандартом України.
 8. На кожні двері надається сертифікат якості.

    Двері виготовляються під Ваші розміри шириною від 60 і до 180 сантиметрів.
На вибір пропонуються кілька варіантів дверей в різних цінових параметрах: Економ, Стандарт, Еліт.


Нашим клієнтам Ми пропонуємо:

 • Великий вибір фурнітури та скла
 • Широкий модельний ряд сучасних якісних пластикових дверей
 • Термін виготовлення 5-15 робочих днів
 • Гарантія 5 років, надаються сертифікати якості та відповідності