Ціна одного і того ж пластикового вікна в різних варіантах його виконання може сильно відрізнятися і залежить це від багатьох факторів. Найчастіше ціни металопластикових вікон VIKNAROFF або PERFECT передбачає суму багатьох складових: ціна профілю, склопакета, фурнітури та інших комплектуючих, вартість доставки, установки, демонтажа. У нас ви можете замовити вікна для житлових приміщень (квартир, балконів, заміських будинків, котеджів), а також для офісів. Ми виготовляємо віконні конструкції різної складності, конфігурації і широкої колірної гами і готові запропонувати на ваш вибір пластикові вікна різних цінових сегментів в Івано-Франківську та області. Незалежно від вашого бюджету у нас Ви зможете вибрати ті вікна, які підходять саме вам, а наші консультанти допоможуть вам у виборі оптимального рішення, об'єктивно розповівши про відмінності і переваги різних конструкцій. Це дасть вам можливість порівняти розрахунок вартості вікна VIKNAROFF і PERFECT та вибрати варіант до вподоби. Купуючи металопластикові вікна у нас, Ви отримуєте оптимальне співвідношення ціни та якості. Усі профільні системи сиртифіковані та мають гарантію на експлуатацію від 5 до 15 років.
ІДЕАЛ-ПЛАСТ Івано-Франківськ - є офіційним дилером компанії "VIKNAROFF" та пропонує тільки сертифіковану продукцію компанії

На сьогоднішній день компанія є найбільшим виробником металопластикових конструкції різних конфігурацій в Західній Україні. Виробничі потужності дають можливість виготовляти до 30000 конструкцій з ПВХ у місяць. 

Сьогодні компанія "Вікнар’Off"  - це:
  • виготовлення ПВХ конструкцій будь-якого виду: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, у тому числі конструкції складної конфігурації;
  • використання високоякісних європейських матеріалів: надійного ПВХ профілю і фурнітури виробництва компаній SIEGENIA і ROMB.
  • використання класичного білого профілю або профілю, ламінованого в будь-який колір за бажанням замовника;
  • суворе дотримання термінів виробництва та доставки;
  • надання гарантій на продукцію і монтажні роботи;
  • високий професіоналізм співробітників;
  • конкурентоспроможні ціни;
viknaroff.com