ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА BASE +

Промислові ворота Base + призначені, насамперед, для промислових і складських об'єктів. Ворота можуть бути виготовлені на вибір з додатковими опціями - можливість висвітлення внутрішнього простору за рахунок використання панорамних панелей, установки вбудованої або поруч стоїть хвіртки, та інших доповнень. Промислові ворота характеризуються високими теплоізоляційними властивостями. Їх конструкція заснована на вимогах максимальної міцності, довговічності, простоті і безпеки. Стандартним дизайном для глухих воріт є дизайн вузька вагонка в білому кольорі. Безумовно, за бажанням клієнта, можна виготовити ворота в будь-якому кольорі за зразками RAL.


 ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALU +

Панорамні ворота ALU + пропонують грандіозне рішення в будівництві або адаптації промислових об'єктів до необхідності високої освітленості інтер'єру. Ми в змозі виготовити ворота, або з склінням всіх секцій, або з однією глухою секцією, що є особливо підходящим варіантом як на автомийках, так і в автосалонах. Використання високоякісних матеріалів, вдало поєднується з легкістю і елегантністю, міцністю і стабільністю. Природним для даного типу воріт є безпека, максимальна освітленість приміщення, корозійна стійкість. Панорамні ворота можуть бути пофарбовані по широкому спектру кольорів RAL. За бажанням клієнта у воротах може бути встановлена хвіртка.


ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALM +

Промислові панорамні ворота з максимально можливим склінням, дають можливість показати зовні те, на що варто подивитися всередині, або оформити зовнішній вигляд будівлі із зовнішнього боку таким чином, що майже не розрізнити, що це ворота. Цей варіант найбільш підходить для автосалонів. Панорамні ворота ALM + поставляються з акриловим склом товщиною 6мм., Вставленим в анодований алюмінієвий каркас. За бажанням, можна вставити скління і з іншого виду оргскла, а ворота пофарбувати в будь-який колір за шкалою RAL. Ворота з максимальним склінням до ширини 3000 мм. виготовляються без вертикальної підсилювальної смуги, від 3001 до 5000 мм. з міркувань безпеки - вставляється вертикальний підсилювач.

Інші види воріт: