Захисні ролети в Івано-Франківську

Захисні ролети на вікна в даний час є кращим засобом для захисту будинку від проникнення зловмисників. На відміну від решіток , які доводиться постійно маскувати зсередини приміщення за допомогою штор і завісок , рол віконниці , в піднятому стані абсолютно невидні в отворі вікна , що не загороджують вид і світло з вулиці.

 

Сучасні ролети( rollets ) - це захисні жалюзі або ролети, які при відкриванні згортаються в рулон , а в закритому вигляді ролети надійно оберігають вікна , балкони , двері , вітрини магазинів і кіосків від злому. Короб , в який ховається щільно скачана ролети , цілком гармонійно вписується в архітектуру будинку або повністю ховається всередині стіни при особливому способі монтажу.

 

Захисні ролети представляють собою конструкції , що поєднують в собі зручність використання і надійність. Ролети високої якості можуть прикрасити фасад будівлі , надати йому більш респектабельний вигляд і з легкістю вписатися в будь-яке архітектурне рішення . Але головною функцією захисних ролет залишається забезпечення безпеки.

 

Основні деталі конструкції захисних ролет :

  • Полотно ролет , що складається із з'єднаних один з одним ламелей.
  • Напрямні , по яких пересувається полотно.
  • Механічний або електричний механізм управління .
  • Елементи управління ( комірець, вимикач , пульт ДУ і т.д.)
  • Полотно якісних ролет на вікна покривається спеціальним полімерним покриттям , яке дозволяє істотно збільшити термін служби обладнання. Установка різноманітних блокіраторів і замків виключає можливість підйому полотна зовні. Захисні ролети на вікна в залежності від їх розміру та ваги , побажань замовника оснащуються ручними і електричними приводами за прийнятну ціну. Гаражні рольставні , призначені для оснащення гаражів і прорізів інших приміщень , влаштовані і працюють за такою ж схемою

 

 Щоб замовити захисні ролети в Івано-Франківську та отримати додаткову інформацію телефонуйте до нас за телефонами: (0342) 71-29-08, (095) 127-40-64 або напишіть на електронну пошту   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Замір і доставка по Івано-Франківську здійснюється безкоштовно * також можливий виїзд за межі Івано-Франківська (оплачується додатково).