РОЗСУВНІ ВОРОТА

Цікавою новинкою в нашому асортименті є двостулкові розсувні ворота , які ми пропонуємо як альтернативу секційним , розсувним або ролетні ворота . Вони ідеально підходять для гаражів з мінімальним розміром перемички ( притолоки ) . Як і всі секційні ворота , фірма ІДЕАЛ-ПЛАСТ , пропонує Вам двостулкові розсувні ворота індивідуально і точно під розмір , забезпечуючи максимальну якість своєї продукції. Завдяки наявності регулювальних петель - забезпечується ідеальний баланс стулок воріт з коробкою для отвору.

Двостулкові розсувні ворота завжди виготовляються з низьким порогом , який забезпечує велику стійкість конструкції. Так само , характерною особливістю конструкції цих воріт є алюмінієва рама. Міцна алюмінієва конструкція забезпечує великий термін експлуатації цих воріт. Ці ворота , можливо виготовити в широкому спектрі кольорів ламінація і фарбування. Це дає можливість втілення цікавих дизайнерських рішень , закриття гаражного отвору, який дозволяє точно вирівняти ворота з фасаду будинку або будь-якого з його елементів . Звичайно , є вибір з майже трьох тисяч квітів або більше тридцяти імітацій дерева. Ці ворота , як і секційні , можуть бути виготовлені з 4-ьох типів панелей ( BASE , LINE , FLAT , SAFE) , а так само використані до них додаткові аксесуари.

Монтаж воріт завжди здійснюється в отворі , з цієї причини проріз може бути без заплічок . Ворота з ручним керуванням ( без автоматики ) , можуть монтуватися в прорізи , у яких відсутній перемичка . При використанні електричних двигунів перемичка повинна бути не менше 50 мм. При монтажі двостулкових розстібних воріт , висота отвору зменшується на 65 мм а ширина - на 240 мм (по 120 мм з кожного боку) .

Інші види воріт: